Infinity Media


KARIERA I KONTAKT

Infinity Media
ul. Puławska 465
02-844 Warszawa
Polska

Tel.: +48 662 211 897

E: info@infinitymedia.pl

NEWSROOM

Chwila na pstrąga

OPIS KAMPANII

Rok 2012 był kolejnym, w którym Stowarzyszenie Producentów Ryb Łososiowatych promowało spożycie pstrąga. W ramach akcji „Teraz Pstrąg” przeprowadziliśmy ogólnopolską kampanię reklamową wykorzystującą Telewizję, Prasę, Radio, nośniki outdoorowe i Internet.


Tematem przewodnim kampanii był motyw grillowania pstrąga. Nie przez przypadek – pstrąg bowiem jest najpopularniejszą rybą wykorzystywaną na grillu. Celem nadrzędnym kampanii było przekonanie do jego konsumpcji również amatorów mięsa. Koncept kreatywny oparty był na haśle: „Nadejszła chwila na pstrąga z grilla”.


MEDIA

TV, Radio, Prasa, Internet, OOH
Od początku lipca motywy promujące pstrąga na grilla w ramach kampanii „Teraz Pstrąg” były obecne na ulicach, w radioodbiornikach i telewizorach oraz w Internecie. Telewizyjna kampania objęła TVN, TVP, Polsat, jak również ATmedia oraz Discovery. Kampania prasowa to tytuły gastronomiczne, skierowane do handlu i sektora HoReCa, tytuły kulinarne, kobiece i opiniotwórcze jak również magazyny dedykowane dla Przemysłu Rybnego. W Internecie wykorzystano pakiety zasięgowe i kulinarne z sieci reklamowych, emisję na najlepiej dopasowanym do grupy portalu Interia.pl, targetowanie do grupy w komunikatorze Gadu Gadu, dedykowane serwisy horeca (również z wydaniem na tablety), wysyłkę mailingów do branży turystycznej i hotelarskiej, jak również kampanię rozliczaną za akcję w postaci przepisania captcha.


TV- 15’’,
Radio- 30’’,
Prasa- Junior Page, 1/2 strony, Full Page,
Internet- Expand: Triboard, Skyscraper, Rectangle; Layerowe: Toplayer, FloorAd, Scrollowane, Płaskie, mailing.

OOH- Tablice 6:3

DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE

Nasz zespół tworzą starannie wybrane osoby, od lat zdobywające doświadczenie w domach mediowych, agencjach reklamowych oraz w działach marketingu po stronie Klientów.